Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups lithium ion battery pack ] mecz 66 produkty.
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12,8 V 12 Ah z głębokim cyklem do wymiany systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 12AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii |
| Typ terminala: | F2 |
Akumulator litowy 3,2 V 18650 Lifepo4 3300 mah;
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Pakiet lifepo4 akumulatorów litowo-jonowych 3,2 V 18650 |
Czarny akumulator Lifepo4 24v 100ah akumulator litowo-jonowy
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ Baterii: | Pakiet akumulatorów lifepo4 24v |
Plastikowa bateria litowo-jonowa LiFePO4 3,2 V 30 Ah
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nazwa produktu: | Akumulator LiFePO4 Akumulator litowo-jonowy 3,2 V 30ah zapasowy Akumulator LiFePO4 |
Przenośna elektrownia akumulatorowa 12V lifepo4
| Aplikacja: | Laptopy, mini lodówki, drony, ładowanie telefonów, wentylatory, magazyny energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia akumulatorowa 12V lifepo4 |
Przenośna elektrownia Lifepo4 Akumulator 19,2 V 27 Ah 162000 mAh
| Aplikacja: | Laptopy, mini lodówki, drony, ładowanie telefonów, wentylatory, magazyny energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Dostawcy akumulatorów lifepo4 do przenośnej elektrowni |
Akumulator LiFePO4 100A Maksymalny prąd ładowania 5000 razy cykl życia
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Energia: | 4800 Wh |
| Gwarancja: | 3 lata |
Lekki i mocny zestaw baterii LiFePO4 o mocy 12V 100ah o gęstości energii 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Akumulator LiFePO4 12,8 V 18,75 Ah 75000 mAh 240 Wh
| Aplikacja: | Magazynowanie energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia Zasilanie bateryjne LiFePO4 |
| Cykl życiowy: | >2000 razy |

