Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups lithium ion battery pack ] mecz 66 produkty.
1-10kva Wysokiej częstotliwości Online Ups Efektywna ochrona mocy
| Czas transferu: | 0 ms |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1-10KVA |
| wydajność: | 95% |
Maksymalny prąd rozładowywany 50A-300A LFP-bateria dostosowana do rozwiązania słonecznego
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
24V Packet Voltage Output Litium-Iron-Phosphate-bateria i długotrwała do przechowywania energii w domu
| Produkt Na Ja: | 12V24V48V |
|---|---|
| Wymiar: | 600*460*457mm |
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 100 Ah LiFePO4 3000 razy cykl życia
| Napięcie wyjściowe: | 12 V/48 V/51,2 V |
|---|---|
| Cykl życiowy: | 3000 RAZY |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
6kw Elektrownia słoneczna Power Inverter z akumulatorem LiFePO4
| Nazwa produktu: | Elektrownia słoneczna, falownik solarny z baterią LiFePO4 |
|---|---|
| Aplikacja: | AGD, magazynowanie energii, system zasilania energią słoneczną |
| Moc znamionowa: | 4kw/6kw |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Użyj życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |

