Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups lithium ion battery pack ] mecz 66 produkty.
Zasilacz wejściowy DC 100-240Vac Mini DC 5V 9V 12V 15V 24V 48V Wyjście dla routera CCTV POE
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
10ms Czas transferu wydłuża Jednostka Zasilanie 60W 120W Z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Zasilacz UPS o mocy 60 W 120 W DC Poziom hałasu 40 dB Dla monitora DVR Router Kamera internetowa VoIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Wysoka kompatybilność Mini DC UPS 60 W 120 W 40dB Hałas z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS z akumulatorem litowym True Double Version Standard 2U Rack Type
| Napięcie nominalne: | 220/230/240 V AC |
|---|---|
| Akumulator: | LIFEPO4 |
| Wejście generatora: | Wsparcie |
100Ah Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100A Maksymalny prąd ładowania
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
Akumulator LiFePO4 100 Ah 5000 cykli życia 3 lata gwarancji
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
Zwiększenie napięcia wejściowego 100-240 Vac Zasilanie rezerwowe Bateria litowa o dużej pojemności 40dB Hałas
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem Mini DC UPS 100-240 V prądu przemiennego 5 V 9 V 12 V 15 V 24 V 48 V.
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Przenośny zasilacz UPS Mini DC o mocy 18 W z baterią litową 8000 mAh LifeP04
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40dB |

