Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups lithium ion battery pack ] mecz 66 produkty.
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100Ah LiFePO4
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Akumulator LiFePO4 100 Ah z 3-letnią gwarancją i maksymalnym prądem ładowania 100 A
| Energia: | 4800 Wh |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Pojemność: | 100 Ah |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100Ah Zacisk M6
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Pojemność: | 100 Ah |
Akumulator LiFePO4 24V / 48V100Ah z 3-letnią gwarancją
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Gwarancja: | 3 lata |
12.8v 200ah przyjazny dla środowiska zestaw baterii Lifepo4 wymiana baterii ołowio-kwaśnej
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Pojemność: | 200 Ah |
| Zakres temperatury ładowania: | 0-60°C |
Sprzedam akumulator LiFePO4 o pojemności 100Ah
| Napięcie: | 3,2 V |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
Wyświetlacz Bluetooth Litium-Ion-Phosphate-bateria 600*460*457mm do użytku komercyjnego
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gęstość energii: | / |
Wysokowydajny akumulator LiFePO4 zapewniający dłuższy czas pracy
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Zakres temperatur przechowywania: | -20℃~45℃ |
| Zakres temperatury rozładowania: | -20℃~65℃ |
Wysokowydajny akumulator 48V100Ah LiFePO4, duża pojemność, niska waga
| Gwarancja: | 3-5 lat |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Zakres temperatury pracy: | -20℃~65℃ |
Akumulator litowo-jonowo-fosforanowy o długim cyklu życia Maksymalny prąd ładowania 100 A
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |

