Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups lithium ion battery pack ] mecz 66 produkty.
Akumulator litowo-jonowy 89,6 Wh 12,8 V 6 Ah do zasilacza UPS
| kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
Akumulator Alumium Shell 3.2v 50ah LiFePO4
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nazwa produktu: | Akumulator LiFePO4 Akumulator litowo-jonowy 3,2 V 50ah zapasowy Akumulator LiFePO4 |
3000-krotny cykl 12,8 V 9AH bateria litowa UPS lifepo4
| kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
Akumulator litowo-jonowy 12,8 V 24 Ah Safety E Bike do systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 24AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Bezpieczny akumulator litowo-jonowy o pojemności 60 Ah 12,8 V do systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 60Ah |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Akumulator litowy LiFePO4 100 Ah z inteligentnym systemem BMS
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Bezpieczny akumulator litowo-jonowy 12,8 V 6 Ah 76,8 Wh do wymiany akumulatorów kwasowo-ołowiowych w systemie UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 6Ah |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Akumulator litowo-jonowy 12 V 30 W 6600 mAh Przenośny zasilacz DC
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Alumium Shell 1U 2U 5U 48V 100AH Akumulator Lifepo4
| kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
Akumulator 12,8 V 18 Ah LiFePO4 do wymiany akumulatora kwasowo-ołowiowego w systemie UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 18AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |

