Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups lithium ion battery pack ] mecz 66 produkty.
36V 100Ah Litium Iron Phosphate Battery Pack Golf Cart Bateria LFP
| Maksymalny prąd ładowania: | 60A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 36V/48V/72V |
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
Standardowy wyświetlacz Bluetooth LiFePO4 z akumulatorem z wydajnością i bez sieci
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Końcowe napięcie rozładowania: | / |
| Rodzaj: | LIFEPO4 |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy OEM 100 Ah z 3-letnią gwarancją
| Energia: | 1200 Wh |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Akumulator LiFePO4 o dużej pojemności 5000 cykli życia 100A Maksymalny prąd ładowania
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Energia: | 1200 Wh |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Nazwa produktu: | Zasilacz bezprzerwowy UPS online wysokiej częstotliwości z baterią litową |
|---|---|
| Forma falowa: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Sprzęt IT, serwery, routery i systemy sieciowe, urządzenia medyczne itp. |
Mini DC G Tech UPS 15 W 30 W 60 W Akumulator litowo-jonowy do routera CCTV VOIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Bateria litowa 12,8 V 10 Ah Lifep04 z powłoką aluminiową
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V10Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah do Telcom
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | M8 |
Akumulator LiFePO4 o dużej pojemności 12 V do wymiany kwasu ołowiowego
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator Wymiana akumulatora kwasowo-ołowiowego 12 V |
| Typ terminala: | F2 |
Litium Battery UPS DSP Digital Control Based True Double Conversion Online UPS
| Czas dostawy: | 45 dni |
|---|---|
| Zasady płatności: | Akredytywa, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |

