Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups lithium ion battery pack ] mecz 66 produkty.
Akumulator Lifepo4 12,8 V 6 Ah do przechowywania energii
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8V6Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Akumulator UPS Solar Power Lifepo4 12,8 V do przechowywania energii
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V (LiFePO4) do magazynowania energii |
| Rodzaj terminala: | F2 |
3000-krotny cykl 3,2v 200ah zapasowa bateria LiFePO4
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Akumulator LiFePO4 Bateria litowo-jonowa o dużej pojemności 3,2 V zasilana z akumulatora LiFePO4 |
Prawdziwa podwójna wersja typu rack 6KVA/10KVA UPS online z baterią litową
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Końcowe napięcie rozładowania: | / |
| Typ: | LifePo4 |
Bateria litowa Mini DC UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V Wyjście Wsparcie Serwis OEM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Zasilacz UPS z baterią litową 240Vac 12W 6600mAh z POE
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Pakiet ogniw LiFePO4 3,2 V z zakresem temperatur roboczych od -20 ℃ do 65 ℃
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Napięcie odcięcia rozładowania: | 2,5 (0℃) 2,0 (-20℃) |
| Pojemność: | 100 Ah |
ECO POE DC 12v 18w 6600mAh Przenośny zasilacz litowy
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 100 A 4800 WH Magazyn energii o dużej pojemności
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Energia: | 4800 Wh |

