Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Bateria kwasowo-ołowiowa Vrla, uszczelniona bateria kwasowo-ołowiowa regulowana zaworem do systemów UPS
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uszczelniona bateria kwasowo-ołowiowa Typ baterii o głębokim cyklu pracy do systemów energii słonecz |
| Uszczelniony: | Zapieczętowany |
Bezprzerwowy zasilacz serii ECO 100-240Vac Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zatwierdzenie CE
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | 0 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Zacisk F1 12-woltowy, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy do systemów UPS
| Napięcie: | 12V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 12-woltowy, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy, akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności do |
| Gwarancja: | 1 rok |
Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA o wyjątkowo długim cyklu życia dla systemów UPS
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Bateria AGM Ogólne SLA Typ baterii do systemów energii słonecznej, UPS, urządzeń telekomunikacyjnych |
| Rodzaj konserwacji: | Darmowe |
Podwójne uszczelnienie Baterie kwasowo-ołowiowe regulowane przez VRLA zasilacze UPS o wyjątkowo dużej mocy
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA o wyjątkowo dużej mocy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Systemy UPS Zamknięty akumulator ołowiowo-ołowiowy z ogniwami słonecznymi z roczną gwarancją
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane przez VRLA Akumulatory kwasowo-ołowiowe o dużej pojemności d |
| Gwarancja: | 1 rok |
Nierozpuszczalny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją VRLA zasilacza UPS 12 V
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Telecom UPS Backup Power 12v 9Ah VRLA Akumulator kwasowo-ołowiowy
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Terminal F1 Sealed Lead Acid Battery 12v 200ah Dla UPS Telecom
| Pojemność: | 12V 200AH |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | Approx. Około. 58.00Kg 58,00 kg |
Zasilacz bezprzerwowy o niskiej częstotliwości z czystą falą sinusoidalną z ochroną przed przeciążeniem
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |

