Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Falownik sinusoidalny o mocy 1500 W, falownik słoneczny sinusoidalny 45–65 Hz
| Materia: | Metal/ABS |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| Efektywność: | >=96% (tryb AC) |
Komputer jednofazowy Zasilacz bezprzerwowy Szeroki zakres napięć wejściowych 110v / 220v
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer, router, maszyna POS, produkty przemysłowe |
Zmodyfikowany falownik sinusoidalny z serii PIV Wyświetlacz LCD AC / Przełącznik falownika
| Pokaz: | LCD |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | AC 220 V. |
| Fala wyjściowa: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
DC-AC UPS 300W Zmodyfikowany falownik sinusoidalny MPS
| Pokaz: | LCD |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | AC 220 V. |
| Fala wyjściowa: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
Magazynowanie energii Akumulator LiFePO4 3,2 V 30 Ah do UPS Telcom
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Typ Baterii: | Akumulator LiFePO4 |
| Cykl życiowy: | 3000 razy |
Komputerowy zasilacz awaryjny 65 Hz Lifepo4 z funkcją Avr
| Fala wyjściowa: | PWM |
|---|---|
| Świadczenie usług OEM: | tak |
| Pokaz: | LED / LCD opcjonalnie |
Bateria litowa o dużym cyklu 24V 100Ah do zasilania i magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |
Duża bateria litowa o pojemności 12V 300Ah do zasilania słonecznego i zasilania zapasowego
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Próbka: 5 dni; ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Litowo-żelazowo-fosforanowy akumulator zastępczy kwasowo-ołowiowy 25,6V 100AH
| Ochrona przed przeciążeniem: | Tak |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 110 V. |
| Bezpłatna usługa OEM: | Wsparcie |
Good performance 12v non-spillable lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 7Ah@20hr-stawka |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |

