Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
2.55kg weight maintenance free ups lead acid battery for UPS, Telecom, alarm system and solar system
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.55 Kg 2,55 kg |
Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy UPS 12v 65ah dla telekomunikacji Tele
| Pojemność: | 55 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 20.20Kg 20,20 kg |
Głęboki cykl 12V 100Ah bateria litowa dla energii słonecznej i UPS UN38.3
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Możliwość Supply: | 300 szt. dziennie |
2.05 Kg 12V 7Ah lead acid battery for ups backup power application
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Good performance 12v lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |
Akumulator żelowy 12 V kwasowo-ołowiowy do UPS, Telecom, systemu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
szczelna bateria 12V z głębokim cyklem do UPS, telekomunikacji, układu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
akumulator agm sla 12v 7ah do UPS, telekomunikacji, systemu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
wysokiej jakości szczelna bateria o głębokim cyklu do UPS, telekomunikacji, systemu alarmowego i systemu słonecznego
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
2.05kg weight sealed vrla battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |

