Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
2.55kg Waga 12v Vrla Zamknięta bateria kwasu siarkowego dla UPS, telekomunikacji, systemu alarmowego i zastosowań w systemie słonecznym
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
2.55kg weight agm maintenance free battery 12v 9Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
2.55kg weight 12v 9ah valve regulated sealed lead acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
2.55kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.55 Kg 2,55 kg |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V 9ah z regulowanym zaworem do systemu Ups
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | approx. około. 2.5kg 2,5 kg |
Telecom Sealed 12V 18ah Akumulator kwasowo-ołowiowy do systemu słonecznego UPS
| Pojemność: | 18 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 5.10Kg 5,10 kg |
UPS Telecom Sealed VRLA Regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy 12v 150ah
| Pojemność: | 150 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 40.00Kg 40,00 kg |
Terminal F1 Sealed Lead Acid Battery 12v 200ah dla UPS Telecom
| Pojemność: | 200 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 58.00Kg 58,00 kg |
12V24V48V LiFePO4 pakiet baterii 600*460*457mm klasy A do zasilania zapasowego
| Rozmiar baterii: | Standardowy/Niestandardowy |
|---|---|
| Gęstość energii: | / |
| Wymiar: | 600*460*457mm |
2400W system magazynowania energii z paneli fotowoltaicznych na balkonie
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Mount Way: | Typ wieży |
| Zdalne sterowanie: | Wsparcie |

