Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Do wyboru TRYB INV i TRYB UPS czysta sinusoida dla urządzeń domowych i komputerów osobistych
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Pokaz: | LCD |
2.05 Kg 12V 7Ah Sealed type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |
12v rechargeable sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
nierozlana bateria kwasowo-ołowiowa do UPS, Telecom, systemu alarmowego i systemu solarnego
| Pojemność: | 7Ah@20hr-stawka |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
2.55 Kg 12V 9Ah VRLA type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.55 Kg 2,55 kg |
2.55 Kg 12 volt sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Pojemność: | 9ah |
| Napięcie: | 12V |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid storage battery 12v 9ah for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 9ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,55 KG |
Bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy 12v 14ah do systemu Ups
| Pojemność: | 14 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 3.65Kg 3.65 kg |
Bateria litowa 12V 200Ah z głębokim cyklem dla przyczepy / kempingu i zasilania
| Skład chemiczny: | Fosforan litowo-żelazowy (LiFePo4) |
|---|---|
| Maksymalne napięcie ładowania: | 14,6 V |
| Maksymalny prąd ładowania: | 200A |
Ciągłe źródło zasilania PWM 50Hz 60Hz System awaryjny
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 220 V |

