Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100Ah Zacisk M6
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Pojemność: | 100 Ah |
Akumulator LiFePO4 100 Ah 5000 cykli życia 3 lata gwarancji
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy o pojemności 100 Ah Maksymalny prąd ładowania 100 A Cykl życia 5000 razy
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Energia: | 2400 Wh |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Zestaw baterii LiFePO4 24V 100Ah 3 5000 Żywotność cyklu dla zastosowań ciężkich
| Energia: | 2400 Wh |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
100Ah Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100A Maksymalny prąd ładowania
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
System magazynowania energii słonecznej 48V 100Ah LiFePO4 Bateria Telecom Kopia zapasowa stacji bazowej
| Zastosowanie: | Energia słoneczna, telekomunikacja, wózki golfowe itp |
|---|---|
| Pojemność: | 4800 Wh |
| Szybkość ładowania: | 1C |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy OEM 100 Ah z 3-letnią gwarancją
| Energia: | 1200 Wh |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Akumulator LiFePO4 o dużej pojemności 5000 cykli życia 100A Maksymalny prąd ładowania
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Energia: | 1200 Wh |
Akumulator 1200WH LiFePO4 Wysoka pojemność energetyczna do długotrwałego użytkowania
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Pryzmatyczny akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy o żywotności 3000 cykli
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |

