Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 100 Ah LiFePO4 3000 razy cykl życia
| Napięcie wyjściowe: | 12 V/48 V/51,2 V |
|---|---|
| Cykl życiowy: | 3000 RAZY |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack do przechowywania energii w domu
| Zastosowanie: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
100h 12v Litowo-Fosforanowa Bateria Z Bluetooth
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Zakres temperatury ładowania: | 0-45°C |
Wytrzymały akumulator Lifepo4 o mocy 48 V Niezawodny lekki 100Ah
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowy: | 100A |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank do przechowywania energii w gospodarstwach domowych
| Zastosowanie: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
12.8v 200ah przyjazny dla środowiska zestaw baterii Lifepo4 wymiana baterii ołowio-kwaśnej
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Pojemność: | 200 Ah |
| Zakres temperatury ładowania: | 0-60°C |
25.6 V akumulator litowy o pojemności 100Ah do przechowywania energii słonecznej poza siecią
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
Standardowa bateria litowa 3U 51.2 V 100Ah do zasilania zapasowego i inwertera
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
20.48KWh Akumulator do domu zestawialny Akumulator do domu zestawialny Akumulator LiFePO4
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Długotrwałe przenośne źródło zasilania serii G-Tech PPS z zestawem baterii LiFePO4 Czas trwania cyklu 2000 Waga 12 kg przyjazna dla środowiska
| Rodzaj: | Zestaw akumulatorów LiFePO4 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Czas trwania cyklu: | >2000 |

