Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
20.48KWh Akumulator do domu zestawialny Akumulator do domu zestawialny Akumulator LiFePO4
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank do przechowywania energii w gospodarstwach domowych
| Zastosowanie: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank do przechowywania energii w gospodarstwach domowych
| Aplikacja: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100ah |
| Życie rowerowe: | 6000 razy |
Lekki i mocny zestaw baterii LiFePO4 o mocy 12V 100ah o gęstości energii 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
16S17P Połączenie akumulatora 48V LiFePO4 Battery Pack dla długotrwałej żywotności akumulatora
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
24V Packet Voltage Output Litium-Iron-Phosphate-bateria i długotrwała do przechowywania energii w domu
| Produkt Na Ja: | 12V24V48V |
|---|---|
| Wymiar: | 600*460*457mm |
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
Wyświetlacz Bluetooth Litium-Ion-Phosphate-bateria 600*460*457mm do użytku komercyjnego
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gęstość energii: | / |
Długotrwały zestaw akumulatorów LiFePO4 o mocy 24 V o wydajności A oraz zestaw akumulatorów 48 V do użytku mieszkalnego
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
Maksymalny prąd rozładowywany 50A-300A LFP-bateria dostosowana do rozwiązania słonecznego
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
Standardowy wyświetlacz Bluetooth LiFePO4 z akumulatorem z wydajnością i bez sieci
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Końcowe napięcie rozładowania: | / |
| Rodzaj: | LIFEPO4 |

